Nowa firma - dotacje-unijne-dla-firm-na-co-dotacja-z-dotacja-od-unii-ulepszyc-funkcjonowanie-firmy

Dotacje unijne dla firm

nowa-firma.com.pl

Tytuł:  dotacja co i jak
Autor:  AB/CD
5.7.2010, 14:39
Pisze do Was z wieloma zapytaniami i wątpliwosciami bo szczerze mowiąc cięzko gdzie indziej sie czegokolwiek dowiedziec odnosnie dotacji.. a mianowicie jesteśmy firmą tranposrtową od 16 lat ponad jakieś dwa lata temu zawarlismy współprace z jedna z największych firm recyklingowych w polsce zaczelismy miec duze odczynienia z recyklingiem,odpadami itp?postanowiłem zainteresować sie dotacjami w celu utworzenia segregowni odpadów, czy jest taka możliwość starania się o dopłatę z unii??jakie projekty? jakie działania do tego są przenzaczone? jak nawet Pan się orientuje utorzenie takiej sortowni nie jest byle czym i wymaga dużej inwestycji lecz segregacja, utylizacja i recykling odpadów jest to przyszłosciowy biznes jak i krok do dązenia ochrony środowiska, postanowiłem zacząc działania w tym kierunku zwazajac uwage na to iż nabywam coraz więcej kontaktów i nawet kontraktów w tym kierunku i jakby nie patrzec miałbym wielu stałych odbirców na posegregowane surowce, czy jest pan mi w stanie pomoć nakierować mnie w odpowiednim kierunku w celu uzyskania dotacji na tego typu przedsięwziecie?aha mijesce na składowanie odpadu wraz segregownia no i składowisko odpadu ostatecznego po całkowitej segregacji czyli tzw wysypisko śm ieci. napewno dużo pozwolen i działań jest potrzebnych z tym ze najpier potrzebna dopłata. dziękuje za odpowiedz. mam nadzieje że wątek jest zrozumiały

Odpowiedz:

Tytuł:
Autor:
Tekst:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
nosił wilk razy kilka ponieśli i...